Montaż Montaż

Technologia budowania bez zaprawy naprawdę działa. Wznoszenie "sprężystych" budowli z zachodzących na siebie i układanych na sucho pustaków pozwala na większą efektywność w stosunku do innych sztywnych technik budowania. Dowiedz się jak wznosić mury oporowe, bariery dźwiękowe i inne.

Narzędzia do obliczeń Narzędzia do obliczeń

Szybko i łatwo obliczysz ilości wszystkich materiałów potrzebnych do budowy muru oporowego lub murku tarasowego, dzięki temu już na samym początku realizacji projektu będziesz miał pewność, że twój projekt jest udany i wykonywany we właściwy sposób.

Informacje Informacje

Znajdź i ściągnij dostępne informacje na temat murów oporowych i murków ogrodowych. Postępuj krok po kroku zgodnie z instrukcją montażu i kartami technicznymi, aby zrealizować każdy rodzaj projektu otoczenia.

Kreatywne rozwiązania

Jakość i wszechstronność produktów Allan Block oraz wiedza specjalistów, którzy zawsze znajdują twórcze i efektywne rozwiązania, to elementy, na których zawsze możesz polegać. Codziennie, czy to na ulicach miast, czy w ogrodach i posesjach, Allan Block udowadnia swoją wartość. Twórz własne innowacyjne rozwiązania z systemem Allan Block.

Najlepsze praktyki: Broszura "najlepszych praktyk" dla modułowych ścian oporowych, zawierających szczegółowe rysunki najczęstszych pytań do każdego projektu. W kolejnych rozdziałach znajdziesz szczegółowe informacje na temat istotnych zagadnień.