wykonawcę inżynierowie

Allan Block® Corporation

Nasza misja

Naszym nadrzędnym celem w firmie Allan Block® jest stać się ekspertem w dziedzinie konstrukcji betonowych i liderem w technologii bezzaprawowej. Nieustannie rozwijamy i wdrażamy nasze pomysły i innowacyjne produkty budowlane, które rewolucjonizują światowy sposób budowania. Nasze zaawansowane technologicznie systemy stanowią najbardziej efektywną i praktyczną alternatywę dla budownictwa tradycyjnego, przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych dostępnych na świecie. Nasza szeroka gama produktów spełnia oczekiwania zmieniających się potrzeb współczesnego świata budowlanego.


mury-oporowe

Jesteśmy bardzo zaangażowani w to co robimy i tworzymy oraz wspieramy naszą wyjątkową sieć producentów wyrobów betonowych oraz specjalistów w dziedzinie budownictwa, aby dostarczać produkty na rynek tak szybko i skutecznie jak to możliwe. Rozmieszczenie wyłącznej sieć sprzedaży zostanie w taki sposób, aby zaoferować niespotykaną dotąd obsługę i wsparcie dla naszych projektantów i kontrahentów. Zaangażowanie Allan Block i połączenie najwyższej jakości produktów z wyjątkową obsługą sprawiają, że produkty Allan Block są rodziną produktów, którym możesz zaufać. To wszystko sprawia, że nasze praktyczne, skuteczne i świadomie ekologicznie systemy betonowych murów oporowych, stają się w przyszłości, najbardziej sensownym wyborem dla budownictwa.


Nasza firma

W ostatnich dekadach, Allan Block stał się wiodącą firmą w dziedzinie murów oporowych. Dostarczamy światu innowacyjną alternatywę dla tradycyjnych konstrukcji betonowych, poprzez rozwój systemów w technologii bezzaprawowej. Nasz sukces rozpoczął się z chwilą kiedy wdrożyliśmy nasz opatentowany pustak do budowy segmentowych nurów oporowych – oryginalny pustak Allan Block. System Allan Block skutecznie zaspokaja potrzeby zmieniającego się budownictwa komunalnego, poprzez połączenie zaawansowanej technologii z prostą koncepcją projektową. Cechami charakterystycznymi produktów Allan Block w przemyśle konstrukcji betonowych są łatwość montażu, korzyści ekonomiczne i trwała jakość, a to wszystko spełnia oczekiwania osób zaangażowanych w projekt.


W rozwijaniu naszych wszystkich systemów w technologii bezzaprawowej, szczególny nacisk kładziemy zarówno na badania laboratoryjne jak i projektowanie. Nasza ciągle poszerzająca się rodzina produktów oferuje branży inteligente, praktyczne i skuteczne materiały budowlane. Oprócz naszego zaangażowania w rozwój doskonałych systemów, Allan Block angażuje się w kształcenie znacznej grupy specjalistów i programów komputerowych, aby dzielić się informacjami o naszych innowacjach na całym świecie. Mądre połączenie wyjątkowych produktów, zaangażowanych specjalistów oraz programów zapewniają same korzyści i dają przewagę na rynku systemowi Allan Block.


Nasze usługi, nasza sieć sprzedaży

Allan Block

Rodzina produktów Allan Block dostarcza atrakcyjne rozwiązania dla naszego otoczenia. Dzięki bogatemu doświadczeniu i milionom metrów kwadratowych wzniesionych już murów oporowych jesteśmy dla Państwa w stanie dostarczyć najlepszą jakość, design i efektywność. Nasza szeroka gama stylów i kolorów pozwoli wtopić się naturalne otoczenie.


Czy jesteś właścicielem posesji urządzającym swój ogród lub inżynierem projektującym bariery dźwiękowe przy autostradzie, Allan Block dostarcza nie tylko styl i trwałość ale "zawsze lepsze" doświadczenie.

Właściciele posesji i amatorzy relaksu i spokoju.

Allan Block opracował bibliotekę informacji, która pomoże zaplanować, zaprojektować i wybudować twój projekt Allan Block. Skorzystaj z naszych filmów z opisami jak budować z pustaków Allan Block. Nasze filmy poprowadzą cię krok po kroku jak należy wykonać piękny projekt z pustaków Allan Block.


Skorzystaj z naszych zasobów wiedzy, aby znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące projektów posesji wokół domów. Znajdziesz proste objaśnienia na każdy temat - od konstrukcji prostych murków do budowania pięknych schodów. Korzystaj z paska wyszukiwania słów kluczowych i wstawiaj słowa lub frazy, a wyszukiwarka odnajdzie je dla ciebie.


Potrzebujesz wyliczyć ilości materiałów potrzebnych do realizacji twojego projektu Allan Block? Użyj naszego narzędzia do wyliczeń. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją i podać wymiar muru, a otrzymasz szczegółową listę materiałów: pustaki, daszki, kliniec i inne potrzebne do skompletowania twojego projektu.


Inżynierowie, wykonawcy i inni specjaliści

mury-oporowe - tarasy

Allan Block posiada kompleksowy pakiet materiałów idealnych dla inżynierów i wykonawców. Skorzystaj z naszej biblioteki i znajdź bardziej techniczne i specjalistyczne opisy potrzebne do komercyjnych i budżetowych projektów. Materiały te zawierają instrukcje montażu, dane techniczne, rysunki CAD i inne szczegóły techniczne dotyczące różnych rozwiązań projektów.


Dostępny również jest dla inżynierów program do projektowania AB Walls 10 . Od ponad dekady Allan Block dostarcza oprogramowanie do projektowania dla współpracujących biur projektowych. Nasza najnowsza wersja oferuje pełną gamę użytecznych funkcji projektowania i umożliwia zaprojektowanie, wybudowanie i wydrukowanie wszystkich informacji dla twojego projektu muru oporowego. Jeśli jesteś inżynierem, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się w jaki sposób można otrzymać kopię programu AB Walls 10 i zostać zarejestrowany projektantem AB Walls.


Zbiór badań Allan Block jest bardzo obszerny. Jesteśmy jedyni, których modułowy system murów oporowych przeszedł pozytywnie testy w warunkach sejsmicznych w maksymalnej skali. Zakończone w dwóch etapach w 2002r. i 2004r., te przełomowe badania dowiodły wiarygodność i sens budowania modułowych murów oporowych w warunkach aktywności sejsmicznej. Dodatkowo potwierdziły działanie zintegrowanych właściwości murów Allan Block w ekstremalnych warunkach sejsmicznych.


Akademia Allan Block

W firmie Allan Block lubimy mówić, że AB znaczy "Always Better" - zawsze lepiej. To oznacza, iż nasz zespół stara się zawsze być najlepszy. Szkolenie jest naszym najlepszym sposobem, aby nasz AB TEAM był zawsze lepszy.


Twój lokalny przedstawiciel Allan Block odbył szkolenie w akademii Allan Block, aby przekazać ci wiedzę dotyczącą projektowania i budowania murów oporowych Allan Block. Wielu kluczowych pracowników naszych dystrybutorów zostało także przeszkolonych w akademii AB. Wielu z tych dystrybutorów organizuje, dla właścicieli posesji, spotkania w celu podzielenia się swoją wiedzą. Nasi licencjonowani producenci odbyli praktyczne szkolenie na temat najlepszych praktyk w zakresie zapewnienia jakości.


mury-oporowe

Organizujemy także darmowe seminaria dla naszych zarejestrowanych inżynierów, aby im zaprezentować i zainteresować projektowaniem segmentowych murów oporowych.Nasza sieć sprzedaży

Innowacyjne i inżynierskie cechy muru oporowego Allan Block, murków ogrodowych i ogrodzeń sprawiają, iż jest on bardzo atrakcyjny dla producentów i ich sieci sprzedaży na całym świecie. Nasze produkty dostępne są w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, Australii, Nowej Zelandii, Ameryce Łacińskiej oraz Azji..


W Allan Block pracujemy wytrwale nad tworzeniem, wspieraniem oraz rozbudową sieci producentów betonowych produktów oraz specjalistów z zakresu projektowania murów. Firmy te są wybierane na podstawie wielu czynników, ale przede wszystkim na podstawie ich poziomu obsługi i zaangażowania w dostarczeniu dla klienta produktów Allan Block szybko i skutecznie. Zaangażowanie Allan Block w łączenie najwyższej jakości produktów z wyjątkową obsługą sprawiają, że produkty Allan Block są rodziną produktów, którym możesz zaufać.


Nasze pustaki są wykorzystywane do realizacji przeróżnych projektów na całym świecie. Nasze mury oporowe lub ogrodzenia mogą być idealnym rozwiązaniem dla twojego następnego projektu. Aby obejrzeć nasze pomysły i przykłady wielu przeróżnych projektów i zastosowań, sprawdź nasze galerie ze zdjęciami, gdzie znajdziesz przykłady schodów, murków tarasowych, podwyższonych kwietników, barier dźwiękowych, tarasów ogrodowych i wiele wiele innych.