Program do projektowania murów AB  AB Walls

To wszechstronne narzędzie do projektowania pozwala projektantom przenieść koncepcyjny szkic z planu, a następnie eksportować do różnych programów obsługujących pliki CAD. Dowiedz się więcej o kompletnych narzędziach projektowych dla segmentowych murów oporowych.

Szczegóły projektu Szczegóły projektu

Biblioteka rysunków z przekrojami, która pomoże ci sprawnie stworzyć profesjonalne dokumenty dotyczące segmentowych murów oporowych i ogrodzeń modułowych.

Montaż Montaż

Technologia budowania bez zaprawy naprawdę działa. Wznoszenie "sprężystych" budowli z zachodzących na siebie i układanych na sucho pustaków pozwala na większą efektywność w stosunku do innych sztywnych technik budowania. Dowiedz się jak wznosić mury oporowe, bariery dźwiękowe i inne.

Rozwiązanie dla miejsca budowy

Produkty Allan Block zostały zaprojektowane z myślą o łatwym wykonaniu. Znajdź wszystko co potrzebujesz plan, projekt, specyfikacje i buduj segmentowy mur oporowy i ogrodzenie z pustaków betonowych.

Dane techniczne Szczegółowe dane techniczne, które dostarczają kompleksową wiedzę dla większości zastosowań, które wykorzystują bezzaprawowe pustaki betonowe jako komponent segmentowych murów oporowych.

Informacje Znajdź i ściągnij dostępne informacje na temat murów oporowych i murków ogrodowych. Postępuj krok po kroku zgodnie z instrukcją montażu i kartami technicznymi, aby zrealizować każdy rodzaj projektu otoczenia.